O Wim Hofově metodě

Zabýváte se různým cvičením, které ostatní lidé pomalu nedokážou ani vyslovit, protože v životě neslyšeli jejich název? Jestliže ano, pak vás možná nepřekvapí metoda Wim Hof. Podle odborníků se dá s jistotou říci, že pomocí této metody můžete docílit lepšího fungování imunitního systému. Mimo jiné je Wim Hofova metoda výborná na boj se záněty.

S čím vám může Wim Hofova metoda pomoct?

  • Zlepšit imunitní systém
  • Pomáhat s bojem proti zánětům

Tím to ovšem zdaleka nekončí. Pokud vás zajímá, co Wim Hofova metoda v sobě ukrývá dále, není nic jednoduššího než nás následovat. Svým způsobem jde o metodu zlepšující celkově vaše tělo a zdraví. Kromě imunitního systému a zánětů si dokáže hravě poradit i s jinými problémy, které se mohou vyskytovat u lidí všeho věku.

  • Kvalitnější a delší soustředěnost
  • Spokojenější život

Přesně tak, čtete dobře. Ten, kdo v minulosti vyzkoušel Wim Hofovu metodu mohl s jistotou říci, že se poté cítil spokojenější. Jinými slovy prohlásil, jak se jeho život náhlé obrátil. Možná si někteří z vás řeknou, že žádné cvičení nebo metoda nemůže přinést tolik užitku. Jestliže to nezkusíte, nikdy na to nepřijdete.

Síla metody je předem stanovená!

Zajímá vás, v čem spočívá samotná síla Wim Hofovy metody? Jde o speciální dýchací techniky, které vám, jak již bylo uvedeno v odstavcích výše pomohou s vaším tělem. Musíme znát základní pojmy o oxidu uhličitém a kyslíku, protože tyto složky jsou během využívání této metody nezbytně nutné. Jakmile máte první fázi za sebou, na řadu přichází meditace. Pomocí meditace zvládáte své tělo udržovat v jakémsi klidovém režimu. Teprve poté můžete přejít na třetí fázi skryté síly metody Wim Hofa. Nevíte, která metoda to je? Jde o ponoření těla do extrémně ledových podmínek.

Síly v kostce aneb Wim Hofova metoda

  • Dýchací technika
  • Meditace
  • Ledové podmínky

Co si z metody odnést?

Metoda by vás měla naučit vážit si sami sebe a svého těla pomocí několika technik Wim Hofa.